KAVA EUROPE

KAVA EUROPE to pierwszy sklep z naturalną i 100% czystą kavą pochodzącą z Vanuatu. 

Kava dostępna w naszym sklepie posiada certyfikat producenta Kava Society z Nowej Zelandii, a krajem jej pochodzenia jest Nowa Zelandia. Kava Europe to dystrybutor znany w Unii Europejskiej dzięki wysokiej jakości produktom oraz szerokiej działalności społecznej w zakresie zdrowia, prawidłowych nawyków żywieniowych oraz suplementów diety.

KAVA (znana też w Polsce jako KAVA KAVA) dostępna jest w naszym sklepie jako suplement diety. Jej spożywanie w wielu krajach, jak np. na Vanuatu czy Kiribati jest silnie połączone z funkcją towarzyską. Puby oferujące alkohol w Europie, w wielu miejscach na Pacyfiku zastępują kava bary. Napój w ostatnich latach zyskuje ogromną popularność na całym świecie. Rosnącą sławę zawdzięcza szerokim benefitom, jak również coraz większej świadomości konsumentów.

Istnieje wiele opracowań naukowych badających pozytywne działanie kavy. Warto przytoczyć chociażby Raport Światowej Organizacji Zdrowia.

W zakładce “Poradnik” znajdują się najważniejsze zalecenia dotyczące przygotowywania kavy, spożywania, zalecanego dziennego spożycia czy praktycznych uwag, o których należy pamiętać przy organizacji sesji kavy.